You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo przegrało u siebie z Udinese

Sassuolo przegrało u siebie z Udinese

U.S. Sassuolo Calcio przegrało u siebie z Udinese Calcio 0:1 (0:1) w spotkaniu 10.kolejki Serie A. Bramkę na wagę 3 punktów dla gospodarzy strzelił Antonín Barák, który pewnie wykorzystał podanie od Stipe Pericy.

Środowa przegrana przerwała serię dwóch meczów bez porażki w wykonaniu Sassuolo. Z kolei Udinese dzięki wygranej nie tylko przeskoczyło w tabeli swojego rywala, ale również zmazało plamę po porażce z Juventusem aż 2:6.

Pierwszą poważną okazję w tym spotkaniu miał w osiemnastej minucie Domenico Berardi. 23-letni skrzydłowy Neroverdich przeprowadził krótki rajd, który zakończył niestety dla gospodarzy niecelnym strzałem na bramkę.

Co nie udało się Berardiemu udało się drużynie przeciwnej, a dokładnie Antoninowi Barakowi, który w 32.minucie spotkania wykorzystał podanie od Stipe Pericy i pewnym strzałem z szesnastego metra pokonał Andrea Consigliego, otwierając wynik spotkania.

Na początku drugiej połowy znakomitą okazję na wyrównanie miał Diego Falcinelli, jednak po dośrodkowaniu z prawego skrzydła uderzył niecelnie.

W późniejszych minutach swoje kolejne okazje mieli chociażby Politano, jednak Bizzarri był tego wieczoru nie do pokonania.

Mimo wielu prób Sassuolo nie udało się nawet zremisować i komplet punktów powędrował do Udinese.

U.S. Sassuolo – Udinese Calcio 0:1 (0:1)

Bramki: Antonín Barák 32′,

Sassuolo: Consigli – Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Sensi, Magnanelli (63.min Biondini), Missiroli – Berardi (77.min Ragusa), Falcinelli (58.min Matri), Politano

Udinese: Bizzarri – Adnan, Samir, Danilo, Styger Larsen – Behrami, Barak, Matos (74.min Hallfredsson) – Lasagna (64.min De Paul), Perica (52.min Lopez), Jankto

Żółte kartki: Peluso, Cannavaro – Samir, Jankto, Styger Larsen

Sędzia: Paolo Tagliavento.