You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo przegrywa z Lazio Rzym 1:2

Sassuolo przegrywa z Lazio Rzym 1:2

Sassuolo przegrywa w Weronie

Lazio Rzym pokonało U.S. Sassuolo 2:1 w niedzielnym meczu 11.kolejki Serie A. Dzięki wygranej popularni „Aquile” awansowali na 4 pozycję w tabeli i mają 2 punkty straty do wicelidera i zarazem odwiecznego rywala, czyli AS Romy, która podzieliła się punktami z Empoli FC.

Wszystkie bramki dzisiejszego spotkania padły w drugiej połowie, w przeciągu zaledwie 8 minut.

Pierwsze trafienie w tym meczu zaliczył w 50. minucie Senad Lulić, który pewnie wykorzystał podanie od Balde Diao Keity. Pięć minut później było już 2:0. Po dośrodkowaniu Felipe Andersona futbolówkę głową przedłużył Stefan Radu, a bramkę strzelił Ciro Immobile.

Niecałe 60 sekund później padł jak się później okazało jedyny gol dla gości. Podanie od Matteo Politano pewnie wykorzystał Gregoire Defrel, który zaliczył w ten sposób swoją piątą bramkę w tym sezonie.

Przez ostatnie pół godziny mimo okazji wynik nie uległ zmianie i to goście sięgnęli po trzy punkty i zanotowali swoją szóstą wygraną.

30 października 2016 – Rzym (Stadio Olimpico)

Lazio Rzym – U.S. Sassuolo 2:1 (0:0)

Bramki: Senad Lulic 50′, Ciro Immobile 56′, – Gregoire Defrel 58′,

Lazio: Marchetti, Basta, Wallace, Hoedt, Radu, Milinkovic-Savic (82. Murgia), Parolo, Lulic, Anderson, Immobile (86. Djordjevic), Diao Keita (61. Biglia)

Sassuolo: Consigli, Dell’Orco (56. Matri), Peluso, Acerbi, Terranova (81. Ragusa), Lirola, Pellegrini, Sensi, Biondini (71. Duncan), Defrel, Politano

Żółte kartki: Anderson, Lulic – Acerbi

Widzów: 18000

Sędzia: Gianpaolo Calvarese