You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo rozbite przez Juventus. Dybala show!

Sassuolo rozbite przez Juventus. Dybala show!

W pierwszym niedzielnym meczu 4.kolejki Serie A, Juventus pokonał na wyjeździe Sassuolo 3:1. Kapitalne zawody w barwach „Starej Damy” zaliczył Paulo Dybala, który zaliczył hattricka. Dla Argentyńczyka to już drugie takie osiągnięcie w tym sezonie.

Od pierwszych minut meczu było wiadome, że spotkanie to będzie rozgrywane pod dyktando „Bianconerich”, a pierwsza bramka to kwestia czasu. Pierwsza z nich padła już w 16 minucie. Asystę przy trafieniu 23-letniego snajpera zaliczył Mario Mandzukic, który zgrał piłkę ze skrzydła, a Dybala strzałem z 20 metrów zaskoczył Consigliego.

Mimo wielu okazji na drugą bramkę kibice musieli poczekać do początku drugiej połowy. Tym razem Dybalę podaniem obsłużył Juan Cuadrado.

Zaledwie 120 sekund później padł kolejny gol. Potknięcie, a właściwie poślizgnięcie w polu karnym Lichsteinera wykorzystał Matteo Politano, nawiązując ponownie kontakt (1:2).

W 63 minucie złudzeń na ewentualny remis pozbawił nie kto inny jak Paulo Dybala, który pewnym uderzeniem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gospodarzy i mógł cieszyć się z drugiego w sezonie hattricka.

Wynik nie uległ już zmianie i Juventus wygrał po raz 4 w bieżącym sezonie. Z kolei dla Sassuolo jest to już 3 porażka.

17.09, godz. 12:30, MAPEI Stadium Reggio nell?Emilia.

US SASSUOLO ? JUVENTUS FC 1:3 (0:1)

Bramki: Matteo Politano 51′, – Paulo Dybala 16′, 49′, 63′,

Sassuolo: Consigli ? Letschert, Cannavaro, Acerbi,? Lirola, Mazzitelli (58. Duncan), Magnanelli (78. Matri), Sensi, Adjapong ? Politano (64. Ragusa), Falcinelli

Juventus: Buffon ? Sandro, Chiellini, Rugani, Lichtsteiner (72. Barzagli) ? Matuidi, Pjanic ? Mandzukic, Dybala (85. Bernardeschi), Cuadrado ? Higuain (78. Costa)

Żółte kartki: Adjapong – Sandro, Bernardeschi

Sędziował: Davide Massa