You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo rozbite przez Torino. Belotti show!

Sassuolo rozbite przez Torino. Belotti show!

W pierwszym niedzielnym meczu 2.kolejki Serie A, Torino FC pewnie pokonało na własnym stadionie Sassuolo Calcio 3:0 (1:0). Po raz kolejny do wygranej „Byków” poprowadził Andrea Belotti, który strzelił bramkę oraz zaliczył asystę przy trafieniu Joela Obiego.

Pierwsza połowa nie przyniosła nadmiernych emocji aż do 45 minuty. Wtedy to bramkę kolejki, a na pewno jedną z najładniejszych w sezonie strzelił Andrea Belotti, który popisał się kapitalnym strzałem z nożyc po dośrodkowaniu z prawej strony De Silvestriego.

Po przerwie Torino dążyło do tego by jak najszybciej podwyższyć prowadzenie, jednak najpierw strzał Rincona minimalnie minął słupek bramki strzeżonej przez Consigliego, a następnie Ljajić spóźnił się minimalnie po dograniu w pole karne Sassuolo.

W ostatnich dziesięciu minutach Torino rozstrzygnęło losy spotkania. Pomógł gospodarzom w tym Alfred Duncan, który popełnił katastrofalny błąd, co wykorzystali Falque w duecie z Ljajiciem. Ten drugi skierował po podaniu piłkę do pustej bramki.

Cios nokautujący w 88.minucie zadał Joel Obi, który z kolei wykorzystał podanie od Belottiego.

Mimo przedłużenia spotkania o 7 minut więcej bramek nie padło i 3 punkty pierwsze w tym sezonie zostały w Turynie.

27.08, godz. 18:00, Stadio Olimpico

Torino – Sassuolo 3:0 (1:0)

Bramki: Andrea Belotti 44′, Adem Ljajic 84′, Joel Chukwuma Obi 88′,

Torino: Sirigu, De Silvestri, N’Koulou, Moretti, Barreca, Rincon (81.min Acquah), Obi, Falque (85.min Zappacosta), Ljajic, Berenguer (71. min Edera), Belotti

Sassuolo: Consigli, Gazzola (65.min Claud Adjapong), Cannavaro, Acerbi, Lirola, Duncan, Magnanelli (75.min Sensi), Missiroli (63.min Ragusa), Politano, Falcinelli, Berardi

Żółte kartki: Obi – Ragusa

Sędziował: Paolo Silvio Mazzoleni