You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo rozpoczęło poszukiwania następcy Jeremiego Bogi

Sassuolo rozpoczęło poszukiwania następcy Jeremiego Bogi

Sassuolo rozpoczęło poszukiwania następcy Jeremiego Bogi
Fot. feyenoord.nl

Jak donosi TuttoMercatoWeb, Sassuolo Calcio rozpoczęło poszukiwania następcy Jeremiego Bogi, który przenosin się do Atalanty Bergamo.

24-letni skrzydłowy po 3,5 roku spędzonych w ekipie Neroverdich za 22 miliony euro przenosi się do La Dei. W związku z tym faktem, Giovanni Carnevali rozpoczął poszukiwania następcy 7-krotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej.

Według wspomnianego źródła w notesie skautów ekipy z MAPEI Stadium znaleźli się m.in. Mohamed Elyounoussi z Southampton czy Luis Sinisterra z Feyenoordu Rotterdam.

Pierwszy z nich w obecnym sezonie strzelił łącznie 5 bramek i zaliczył 2 asysty w 15 meczach Świętych. Z kolei drugiemu idzie o wiele lepiej, gdyż dla popularnego Klubu Ludu zaliczył łącznie 14 trafień i zaliczył 7 kończących podań w 28 meczach. 22-letni lewoskrzydłowy leczy jednak obecnie kontuzję i póki co nie znany jest jego powrót na boisku.

Elyounoussi to 39-krotny reprezentant Norwegii, którego umowa z angielskim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku. Zdaniem portalu transfermarkt.de jego wartość rynkowa to 10 milionów euro.

Sinisterra natomiast to 3-krotny reprezentant Kolumbii, a jego kontrakt jest o rok dłuższy od Elyounoussiego. Holenderski klub wycenia go na około 11 milionów euro.

Warto dodać, że Feyenoord interesuje się Filipem Djuriciciem, któremu z końcem czerwca wygasa kontrakt, o czym więcej tutaj.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz