You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo wygrywa z Genoą

Sassuolo wygrywa z Genoą

Sassuolo nie zwalnia tempa. Neroverdi pokonali przed własną publicznością Genoę 2:0 i zrównali się punktami z dzisiejszym rywalem.

Piłkarze Eusebio Di Francesco przystąpili do niedzielnego spotkania 4.kolejki Serie A w znakomitych nastrojach po wygranym meczu Ligi Europy z Athletic Bilbao 3:0.

Mimo wielu okazji w pierwszych 45 minutach bramki ujrzeliśmy dopiero w drugiej połowie. Pierwszy na listę strzelców wpisał się będący w wybornej formie Matteo Politano, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Leonardo Pavolettiego na Gregoire’u Defrelu.

Drugie trafienie dla Sassuolo to również zasługa wspomnianej dwójki graczy. W 66. minucie francuski snajper wykorzystał podanie od Matteo Politano i pokonał Mattię Perina, podwyższając wynik na 2:0.

Drużynie gości mimo starań nie udało się pokonać Consigliego. W dodatku Genueńczycy kończyli spotkanie w „10” po tym jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Miguel Veloso.
18 września 2016 – Reggio nell’Emilia (Stadio Citta del Tricolore)

Sassuolo – Genoa 2:0 (0:0)

Bramki: Matteo Politano 58′ (k), Gregoire Defrel 66′,

Sassuolo: Consigli, Lirola, Antei, Acerbi, Peluso, Pellegrini (64. Biondini), Magnanelli, Duncan, Politano, Defrel (81. Matri), Ragusa (46. Ricci)

Genoa: Perin, Orban, Burdisso, Izzo, Laxalt, Veloso, Rincon, Lazovic (71. Simeone), Gakpe (75. Ocampos), Pavoletti, Rigoni ( 59. Pandev)

Żółte kartki: Pavoletti, Orban, Veloso

Czerwone kartki: Veloso (86. min za drugą żółtą)

Sędziował: Claudio Gavillucci