You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo wygrywa po raz drugi w sezonie

Sassuolo wygrywa po raz drugi w sezonie

U.S. Sassuolo Calcio pokonało SPAL 2013 1:0 w meczu 9.kolejki włoskiej Serie A. To druga wygrana „Neroverdich” w tym sezonie po zwycięstwie nad Cagliari.

Jedyną bramkę na wagę 3 punktów dla gości zdobył już w po parunastu sekundach Matteo Politano, który pewnie wykorzystał okazję sam na sam z bramkarzem SPAL i skierował piłkę do siatki.

Mimo, że było to jedyne trafienie w tym spotkaniu, to na brak emocji kibice zebrani na Stadio Paolo Mazza nie mogli narzekać. Swoje okazje na podwyższenie wyniku miał chociażby Domenico Berardi, jednak nie potrafił pewnie wykorzystać m.in. dośrodkowań od Alfreda Duncana.

W drugiej połowie po raz drugi w tym sezonie rzutu karnego nie wykorzystał Domenico Berardi, a w 90.minucie czerwoną kartkę ujrzał Francesco Cassata, który spędził na murawie 180 sekund.

Nie zmieniło to jednak wyniku niedzielnej potyczki i 3 punkty powędrowały do Sassuolo, które dzięki wygranej wydostało się ze strefy spadkowej.

22.10, godz. 15:00, Stadio Paolo Mazza

SPAL 2013 ? US SASSUOLO 0:1 (0:1)

SPAL: Gomis ? Vaeisaenen (84.min Bonazzoli), Vicari, Felipe ? Lazzari, Schiattarella, Viviani, Mora (69.min Rizzo), Costa ? Borriello (63.min Paloschi), Antenucci

Sassuolo: Consigli ? Peluso, Acerbi, Cannavaro, Gazzola ? Duncan (47.min Sensi), Magnanelli, Missiroli ? Politano (87.min Cassata), Falcinelli (79.min Ragusa), Berardi

Żółte kartki: Borriello, Schiattarella, Viviani – Peluso, Duncan, Sensi

Czerwona kartka: Francesco Cassata (90.min za faul)

Widzów: 10338

Sędzia główny: Michael Fabbri.