You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo zainteresowane Andrea Ranocchią

Sassuolo zainteresowane Andrea Ranocchią

Sassuolo zainteresowane Andrea Ranocchią
Fot. Marco Luzzani – Inter/Getty Images

Jak donosi FCInternews.it Sassuolo dołączyło do klubów zainteresowanych pozyskaniem Andrei Ranocchii z Interu Mediolan.

Wydawało się, że 32-letni środkowy obrońca był już o krok od przenosin do Genoi CFC, jednak ostatecznie rozmów pomiędzy obiema stronami nie znalazły finału. W związku z tym faktem inne kluby postanowiły wykorzystać ten fakt i włączyć się w pozyskanie rosłego bo mierzącego 195 centymetrów stopera.

Oprócz Gryfonów zainteresowanie Ranocchią wyrażają Sassuolo i Parma. Z odejściem od Crociatich łączony jest Bruno Alves i to właśnie doświadczonego Portugalczyka miałby zastąpić na Stadio Ennio Tardini 21-krotny reprezentant Włoch.

Z kolei z Sassuolo praktycznie pożegnało się już z Marlonem Santosem, który jest o krok od Fulham FC. Były piłkarz m.in. Sampdorii czy Hull City już nie raz był łączony z przenosinami do Neroverdich.

Ranocchia nie ukrywa, że chciałby pozostać w Interze z którym wiąże go umowa do końca czerwca przyszłego roku, jednak jeśli Nerazzurri chcieliby zarobić jakiekolwiek pieniądze na swoim piłkarzu to aktualne okienko transferowe jest ostatnim dzwonkiem.

Zdaniem wspomnianego portalu faworytem do pozyskania Ranocchii jest wciąż Genoa, z którą był on związany od 2008 do 2011 roku z 2-letnią przerwą na na wypożyczenie do Bari. Dla Rossoblu udało mu się rozegrać 17 spotkań, w których strzelił 2 bramki.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz