You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo zainteresowane pozyskaniem Marko Grujicia

Sassuolo zainteresowane pozyskaniem Marko Grujicia

Sassuolo zainteresowane pozyskaniem Marko Grujicia
Fot. Jose Manuel Alvarez/Quality Sport Images/Getty Image

Jak donoszą włoskie media, Sassuolo Calcio jest zainteresowane pozyskaniem Marko Grujicia z FC Liverpoolu.

Wszystko wskazuje na to, że Manuel Locatelli opuści w tym okienku transferowym Neroverdich i przeniesie się do Juventusu.

W związku z tym faktem włodarze Czarno-Zielonych sondują rynek w poszukiwaniu nowego środkowego pomocnika, który nie tylko wypełni lukę po reprezentancie Włoch, ale będzie również wzmocnieniem drugiej linii.

Jednym z kandydatów na to miejsce jest wspomniany 25-letni Grujic, który miniony sezon spędził na wypożyczeniu w FC Porto. Z portugalskim klubem 12-krotny reprezentant Serbii sięgnął po Superpuchar Portugalii.

Sam piłkarz nie ukrywa, że chciałby wrócić do Porto, gdzie miał dobre relacje z Sérgio Conceição i to właśnie drużyna popularnych Smoków jest jego pierwszym wyborem przy kolejnych zmianach barw.

Liverpool jest gotów sprzedać Grujicia, a brytyjskie media donoszą, że The Reds oczekują za niego od 14 do 17 milionów euro.

Sassuolo prawie nigdy nie wydawało tak dużych kwot, ale gdyby otrzymali 40 milionów euro za Locatellego, to mogłoby zainwestować część tej kwoty w pozyskanie bardzo dobrego pomocnika.

Grujic w minionym sezonie wystąpił w 39 meczach Porto i strzelił 2 bramki, a jego umowa z Liverpoolem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz