You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo zainteresowane skrzydłowym US Lecce

Sassuolo zainteresowane skrzydłowym US Lecce

Sassuolo zainteresowane skrzydłowym US Lecce
Fot. uslecce.it

Sassuolo Calcio sonduje rynek w poszukiwaniu następcy Jeremiego Bogi, który jest gotowy pożegnać się z Neroverdimi i wylądować w Atalancie.

Według Il Corriere dello Sport, włodarze klubu z MAPEI Stadium wzięli na celownik 24-letniego prawoskrzydłowego US Lecce, Gabriela Tadeu Strefezza Rebelato.

Mający podwójne tj, włoskie i brazylijskie obywatelstwo Strefezza jest wychowankiem Corinthians z którego latem 2016 roku przeniósł się do SPAL, by ostatecznie wylądować w Lecce.

Oprócz Sassuolo zainteresowanie tym piłkarzem wyrażają takie kluby jak Atalanta Bergamo i Torino.

Według agenta filigranowego bo mierzącego zaledwie 1,68 centymetrów skrzydłowego jeden z klubów Serie A zaoferował popularnym Giallorossim 6 milionów euro, jednak oferta nie została wzięta pod uwagę.

Lecce otrzymało ofertę sześciu milionów od jednego z klubów Serie A. Kierownictwo Lecce nie wzięło tego jednak pod uwagę. Strefezza czuje się dobrze w Lecce, ale zobaczymy co czas przyniesie. Ponadto Lecce nie chce pozbawiać się go podczas zimowej sesji transferowej – powiedział agent Strefezzy na łamach TuttoMercatoWeb.

W trwającym sezonie Strefezza strzelił 9 bramek i zaliczył 3 asysty w 16 meczach Serie B. Jego umowa z Lecce obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz