You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo zremisowało z Parmą

Sassuolo zremisowało z Parmą

W jednym z niedzielnych meczów 18.kolejki Serie A Sassuolo Calcio zremisowało 1:1 z Parmą.

Oba zespoły podchodziły do tego spotkania z chęcią zdobycia 3 punktów i poprawienia swojej sytuacji w tabeli. Podopieczni Roberto De Zerbiego w minionej serii gier przegrali z Juventusem FC 3:1.

Z kolei popularni Crociati nie wygrali w ostatnich pięciu meczach, a ostatnio przegrali na własnym stadionie z Lazio Rzym 0:2.

Lepiej w spotkanie to weszli gospodarze, którzy w 11.minucie mogli już wyjść na prowadzenie za sprawą Georgiosa Kyriakopoulosa, jednak piłka po strzale greckiego obrońcy trafiła w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Luigiego Sepe.

Co nie udało się Kyriakopoulosowi udało się Francesco Caputo. W 22.minucie popularny Ciccio otrzymał podanie od Lopeza i umieścił piłkę w siatce gości, jednak sędzia po analizie VAR anulował bramkę, argumenutując swoją decyzję spalonym.

W 37.minucie meczu goście wyszli na prowadzenie za sprawą Juraja Kucki. Reprezentant Słowacji otrzymał bardzo dobre dośrodkowanie od Pezzelli i strzałem głową pokonał Consigliego.

W drugiej odsłonie spotkania Sassuolo chciało za wszelką cenę wyrównać, a swoje okazje ku temu mieli chociażby Gregoire Defrel czy Kaan Ayhan, jednak strzał pierwszego obronił Sepe, a drugi po strzale z przewrotki posłał piłkę ponad poprzeczką.

Oba zespoły miały swoje okazje na zmianę wyniku, jednak ten nie ulegał zmianie, aż do doliczonego czasu gry. W 95.minucie meczu Maxime Busi sfaulował w polu karnym Gian Marco Ferrariego, a bramkę na wagę remisu z rzutu karnego zdobył Filip Djuricic.

US Sassuolo – Parma Calcio 1:1 (0:1)

Bramki: Filip Djuricic 95′(k) – Juraj Kucka 37′,

US Sassuolo: Consigli – Toljan (46.Muldur), Chiriches, Ferrari, Kyriakopoulos (71.Rogerio) – Magnanelli (59.Djuricic), Ayhan – Traore (86.Raspadori), Lopez, Defrel – Caputo (71.Haraslin)

Parma Calcio: Sepe – Busi, Dierckx, Iacoponi, Pezzella (74.Ricci) – Grassi (86.Sohm), Brugman (86.Cyprien), Kurtić – Kucka, Gervinho, Cornelius

Żółte kartki: Chiriches, Lopez – Brugman, Busi