You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo zrewanżowało się Pescarze

Sassuolo zrewanżowało się Pescarze

W jednym z niedzielnych meczów 21.kolejki Serie A Sassuolo wygrało na wyjeździe z Pescara 3:1 (1:0) i pewnie zainkasowało komplet punktów. Gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego i po porażce wciąż tkwią w strefie spadkowej. Podopieczni Eusebio Di Francesco zrewanżowali się za walkower z rundy jesiennej.

Wynik otworzył już w 2.minucie pojedynku Alessandro Matri, który strzałem z ostrego katą pokonał Albano Bizzarriego.

Mimo wielu okazji na drugie trafienie kibice zebrani na stadionie musieli czekać do drugiej połowy. Bramkę dającą remis strzelił w 56.minucie Jean-Christophe Bahebeck.

Po kilku minutach mieliśmy już 2:1 dla gości. Drugi cios ekipa Neroverdich zadała w 65. minucie, a tym razem do bramki trafił Lorenzo Pellegrini. Fatalnie zachował się w tej sytuacji Bizzarri, który interweniując wypuścił piłkę z rąk i pozwolił wpaść do siatki.

W 73.minucie było już 1:3. Po raz drugi do siatki gospodarzy trafił będący w znakomitej formie, Alessandro Matri, dla którego jest to druga doppietta w drugim meczu.

Tuż przed końcem meczu Pescara miała szansę na zmianę wyniku, ale Consigli obronił rzut karny wykonywany przez Biraghiego.

To druga wygrana pod rząd piłkarzy z MAPEI Stadium.