You are here: Home » Główne newsy » Spal, Parma i Sassuolo zainteresowani Caprarim

Spal, Parma i Sassuolo zainteresowani Caprarim

Spal, Parma i Sassuolo zainteresowani Caprarim
fot. sampnews24.com

Jak donosi znany włoski dziennikarz sportowy, Gianluca Di Marzio, SPAL oraz Parma dołączyli do Sassuolo w walce o zakontraktowanie Gianluci Caprariego z Sampdorii Genoa.

26-letni napastnik od dłuższego czasu łączony jest z ekipą z MAPEI Stadium. Swego czasu włoskie media informowały, że pomiędzy Sassuolo, a Sampdorią może dojść do wymiany na mocy której do Neroverdich miałby trafić właśnie Caprari, a do Sampy miałby przenieść się Gregoire Defrel.

Teraz jak informuje Di Marzio w ostatnich dniach okienka transferowego chęć zakontraktowania Caprariego wyrazili SPAL oraz Parma. SPAL poszukuje napastnika, który pomoże im uratować ten sezon i nie spaść z Serie A. Parma z kolei rozgląda się za zawodnikiem, który zastąpi Roberto Inglese, który doznał poważnej kontuzji i do gry wróci w kwietniu.

W obecnym sezonie były młodzieżowy reprezentant Włoch rozegrał 18 spotkań, w których strzelił 3 bramki. Jego umowa z Sampdoria obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku, a zdaniem portalu transfermarkt.de jego wartość rynkowa to 8 milionów euro.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz