You are here: Home » Główne newsy » SSC Napoli ponownie po Domenico Berardiego

SSC Napoli ponownie po Domenico Berardiego

SSC Napoli ponownie po Domenico Berardiego

Fot. foxsports.com

Skrzydłowy U.S. Sassuolo Calcio, Domenico Berardi już w styczniu może zasilić szeregi SSC Napoli – informuje Il Mattino. 23-letni piłkarz Neroverdich jest podobno jednym z głównych celów transferowych Partenopeich, którzy chcą wzmocnić się przed rundą wiosenną.

W obecnym sezonie Berardi w żaden sposób nie przypomina piłkarza, za którego swego czasu kluby z włoskiej elity oferowały nawet 40 milionów euro. Forma wychowanka The Black and Greens jest daleka od ideału. Gdy uderza na bramkę to uderza w trybuny, gdy drybluje to gubi piłkę, albo zostaje momentalnie zatrzymany.

Teraz dla Sassuolo jest on bardziej ciężarem niż pożytkiem i może nadszedł czas by w końcu posadzić go na ławce rezerwowych. Pytanie nasuwa się jedno: Czy Iachini odważy się podjąć taki krok?.

Mimo bardzo słabej dyspozycji w bieżącym sezonie (2 bramki i 1 asysta w 13 meczach oraz 3 zmarnowane rzuty karne!) nazywany największym talentem w Sassuolo piłkarz jest na celowniku m.in. właśnie Napoli czy Interu.

Zdaniem włoskiej prasy Berardi poinformował, że chciałby przenieść się do ekipy ze Stadio San Paolo, co podoba się włodarzom Napoli i sprawia, że szansę na jego pozyskanie są dużo większe niż latem bieżącego roku.

Oprócz byłego młodzieżowego reprezentanta Włoch na liście wicelidera Serie A znajdują się: Alejandro Grimaldo, Šime Vrsaljko i Simone Verdi.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz