You are here: Home » Główne newsy » Stefan Simic trafi do Sassuolo Calcio?

Stefan Simic trafi do Sassuolo Calcio?

Stefan Simic trafi do Sassuolo Calcio
Fot. hajduk.hr

Stefan Simic wróci do Serie A? Jak donosi Canale Sassuolo obrońca Hajduka Split, Stefan Simić może trafić do Sassuolo Calcio.

W czwartkowe południe odbyło się bowiem spotkanie dyrektora sportowego Nerovedich, Giovanniego Rossiego z agentem 26-letniego środkowego obrońcy Hajduka Split.

Włodarze Sassuolo są zainteresowani ściągnięciem na MAPEI Stadium byłego piłkarza AC Milanu, który miałby w klubie z regionu Reggio nell’Emilia wypełnić lukę po odejściu Marlona Santosa do Szachtara Donieck i możliwym transferze Kaana Ayhana do jednego z tureckich klubów (Zainteresowanie nim wyrażają Galatasaray, Trabzonspor oraz Besiktas).

2-krotny reprezentant Czech jest piłkarzem Hajduka Split od lipca 2019 roku. W minionym sezonie wystąpił łącznie w 27 meczach popularnych Białych i strzelił w nich 1 bramkę oraz zaliczył 1 asystę.

Umowa Simicia z chorwackim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku, a wg. portalu transfermarkt.de jego wartość rynkowa to 750 tysięcy euro. Warto dodać, że Milan zapłacił za niego Genoi w 2013 roku 10 milionów euro.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz