You are here: Home » Główne newsy » Stefano Turati w kadrze U-21 Włoch na ME w Gruzji i Rumunii

Stefano Turati w kadrze U-21 Włoch na ME w Gruzji i Rumunii

Stefano Turati w kadrze U-21 Włoch na ME w Gruzji i Rumunii
Fot. canalesassuolo.it

Stefano Turati znalazł się w kadrze U-21 reprezentacji Włoch, która zmierzy się na mistrzostwach Europy, które odbędą się w Gruzji i Rumunii.

Azzurrini 14 czerwca zbiorą się w centrum treningowym w Tirrenii by następnie w poniedziałek 19 czerwca wylecieć do Cluj.

22 czerwca o godzinie 20:45 zmierzą się z Francją, a trzy dni później tj, 25 czerwca zagrają ze Szwajcarią o godz.19:00. Na koniec zmagań grupowych podopieczni Paolo Nicolato zagrają z Norwegią (28 czerwca o 20:45)

Lista powołanych:
Bramkarze:
Elia Caprile (Bari), Marco Carnesecchi (Cremonese), Stefano Turati (Frosinone)

Obrońcy: Raoul Bellanova (Inter), Andrea Cambiaso (Bolonia), Giorgio Cittadini (Modena), Matteo Lovato (Salernitana), Caleb Okoli (Atalanta), Fabiano Parisi (Empoli), Lorenzo Pirola (Salernitana), Giorgio Scalvini (Atalanta), Destiny Iyenoma Udogie (Udinese);

Pomocnicy: Edoardo Bove (Roma), Salvatore Esposito (Spezia), Fabio Miretti (Juventus), Samuele Ricci (Torino), Nicolò Rovella (Monza), Sandro Tonali (Milan);

Napastnicy: Nicolò Cambiaghi (Empoli), Matteo Cancellieri (Lazio), Lorenzo Colombo (Lecce), Wilfried Gnonto (Leeds), Pietro Pellegri (Torino).

Stefano Turati w kadrze U-21 Włoch na ME w Gruzji i Rumunii
Fot. facebook.com/NazionaleCalcio
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz