You are here: Home » Główne newsy » Suso w Napoli? Berardi w Milanie?

Suso w Napoli? Berardi w Milanie?

Suso w Napoli Berardi w Milanie

Fot. Calciomercato.com

Jak donosi Tuttosport, skrzydłowy Milanu, Suso może po obecnym sezonie przenieść się do SSC Napoli.

Popularni Partenopei od dłuższego czasu są zainteresowani pozyskaniem 24-letniego prawoskrzydłowego. Zdaniem włoskiej prasy pozyskanie 1-krotnego reprezentanta Hiszpanii mogłoby przekonać do pozostania w ekipie spod Wezuwiusza, Maurizio Sarriego.

By do tego doprowadzić włodarze wicelidera Serie A są w stanie aktywować klauzulę odstępnego za byłego piłkarza m.in. Liverpoolu, która wynosi 38 milionów euro. Szanse na pozyskanie Suso przez Napoli zależne jest w głównej mierze od miejsca, które zajmą podopieczni Gennaro Gattuso na koniec sezonu.

Jeżeli Suso odszedłby z Milanu w jego miejsce popularny Rino chciałby pozyskać Domenico Berardiego. Były młodzieżowy reprezentant Włoch w każdym okienku transferowym łączony jest z odejściem z Neroverdich, a najbliższe lato może być tym, w którym ostatecznie zmieni zespół. 23-letni skrzydłowy w obecnym sezonie gra poniżej oczekiwań, co związane jest w głównej mierze z presją, która spoczywa na jego barkach.

W obecnym sezonie Berardi wystąpił łącznie w 25 meczach The Black and Greens i strzelił zaledwie 3 bramki i zaliczył 2 asysty. Dorobek ten mógłby być okazalszy, gdyby nie marnowane na potęgę rzuty karne.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz