You are here: Home » Główne newsy » Toljan na stałe w Sassuolo?

Toljan na stałe w Sassuolo?

Toljan na stałe w Sassuolo
Fot. romapress.net

Jak donoszą włoskie media, Jeremy Toljan może pozostać na stałe w U.S. Sassuolo Calcio.

25-letni prawy obrońca trafił do Neroverdich latem minionego roku na zasadzie wypożyczenia z Borussii Dortmund, za które niemiecki klub otrzymał 2,25 miliona euro.

Głos w sprawie ewentualnego transferu definitywnego byłego młodzieżowego reprezentanta Niemiec zabrał jego agent Ersin Akan.

Było wiele zapytań o Jerry’ego, na co wpływ mają jego udane występy we Włoszech. Zawodnik czuje się bardzo dobrze w Sassuolo i cały czas się rozwija – wyznał Ersin Akan na łamach Bulinews.com.

Fakt, że Toljan może co tydzień grać z najlepszymi napastnikami Serie A zachęcił nas do tego, aby w najbliższy czasie będziemy chcieli przeprowadzić rozmowy w sprawie pozostanie na stałe we Włoszech – dodał agent zawodnika.

Umowa Toljana z Borussia Dortmund obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku, natomiast w ekipie z MAPEI Stadium miałby pozostać do 30 czerwca 2025 roku.

W obecnym sezonie były obrońca m.in. TSG 1899 Hoffenheim czy Celticu Glasgow wystąpił łącznie w 25 meczach Czarno-Zielonych i strzelił w nich 1 bramkę oraz zaliczył 2 asysty.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz