You are here: Home » Główne newsy » Torino nie odpuszcza w walce o Ferrariego

Torino nie odpuszcza w walce o Ferrariego

Torino nie odpuszcza w walce o Ferrariego
Fot. canalesassuolo.it

Niczym bumerang we włoskiej prawie powraca temat Gian Marco Ferrariego w FC Torino.

Swego czasu włoskie media łączyły 28-letniego obrońcę Neroverdich z przenosinami do Bolonii czy Cagliari. Teraz jednak do tych klubów dołączyła Granata, której nowym trenerem został Marco Giampaolo.

53-letni szkoleniowiec dobrze zna się z Ferrarim, z czasów gry był jego trenerem w Sampdorii Genoa.

Jak donosi Sky Sport Torino kontaktowało się już w sprawie Ferrariego z Sassuolo, jak i z agentem zawodnika, ale Bykom nie będzie łatwo pozyskać byłego piłkarza m.in. Gubbio czy Parmy.

Swego czasu włoskie media informowały, że sternicy Sassuolo chcą za Ferrariego od 12 do 15 milionów euro. Natomiast dyrektor techniczny Toro, Davide Vagnati, który ma doskonałe stosunki z Rossim i Carnevalim chciał włączyć do transkacji jednego z piłkarzy Torino tj, Lyanco, Simone Edere, Alexa Berenguera czy Tomasa Rincona.

Negocjacje na pewno nie będą należały do łatwych, gdyż Sassuolo nie zamierza pozbywać się swojego jednego z czołowych graczy.

W minionym sezonie Ferrari wystąpił łącznie w 24 meczach Czarno-Zielonych i zaliczył w nich 2 asysty. Z kolei w sezonie 2017/2018 będąc piłkarzem Sampy zaliczył 30 spotkań, w których zanotował 2 trafienia.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz