You are here: Home » Główne newsy » U.S. Sassuolo Calcio Vs Cagliari Calcio

U.S. Sassuolo Calcio Vs Cagliari Calcio

U.S. Sassuolo Calcio Vs Cagliari Calcio

Fot. ANSA/FABIO MURRU

W pierwszym niedzielnym meczu 24.kolejki włoskiej ekstraklasy U.S. Sassuolo podejmie na Mapei Stadium ? Citt? del Tricolore Cagliari Calcio. Dla obu klubów spotkanie to będzie bardzo ważne w kontekście zdobycia 3 punktów i ucieczki na większą liczbę oczek od strefy spadkowej.

Neroverdi zrobią na pewno wszystko by na swoim obiekcie przełamać fatalną serię pięciu kolejnych ligowych meczów bez porażki. Dodatkowo podopieczni Beppe Iachiniego będą chcieli zmazać plamę z poprzedniej serii gier, w której to zostali zdemolowani wręcz przez Juventus, przegrywając aż 0:7.

Z kolei Cagliari będzie chciało odnieść drugą wygraną pod rząd, po tym jak w 23.kolejce pokonali SPAL 2:0, a we wcześniejszych trzech zdobyli zaledwie 1 punkt.

Obie drużyny spotkały się ze sobą od momentu awansu Sassuolo do Serie A 8 razy. Sassuolo wygrało dwukrotnie, goście niedzielnej potyczki trzykrotnie, a trzy spotkania zakończyły się podziałem punktów. Bilans bramkowy jest na korzyść gospodarzy (15:13). Wszystko za sprawą wygranej aż 6:2 na własnym stadionie w sezonie 2016/2017.

W pierwszym meczu w bieżącej kampanii lepsze okazało się Sassuolo, które wygrało na Sardynii skromnie bo 1:0, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Alessandro Matri.

Beppe Iachini w niedzielnym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać jedynie z Timo Letscherta. Diego Lopez natomiast ma do swojej dyspozycji wszystkich zawodników.

11.02 godz. 12:30, Mapei Stadium ? Citt? del Tricolore

US SASSUOLO – CAGLIARI CALCIO

Przewidywane składy:

Sassuolo: Consigli – Lirola, Goldaniga, Acerbi, Peluso – Missiroli, Magnanelli, Duncan – Berardi, Babacar, Politano

Cagliari: Cragno – Castan, Ceppitelli, Andreolli – Padoin, Barella, Cigarini, Ionita, Pancrazio – Joao Pedro, Pavoletti

Sędzia główny: Paolo Silvio Mazzoleni

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz