You are here: Home » Główne newsy » U.S. Sassuolo Calcio Vs SPAL 2013

U.S. Sassuolo Calcio Vs SPAL 2013

U.S. Sassuolo Calcio Vs SPAL 2013

Fot. Corriere.it

W jednym z niedzielnych meczów 28.kolejki Serie A, U.S. Sassuolo Calcio podejmie na Mapei Stadium ? Citt? del Tricolore, SPAL 2013.

Dla obu ekip spotkanie to ma charakter za przysłowiowe „sześć punktów”. Zarówno gospodarzom jak i gościom zależy na zdobyciu 3 punktów, które pozwolą im uciec od strefy spadkowej. W obliczu sobotniej wygranej Hellasu nad Chievo, Neroverdi i Spallini mają zaledwie 1 oczko przewagi nad strefą spadkową.

W ostatniej serii gier SPAL 2013 wygrało na własnym stadionie z Bologną 1:0, a bohaterem spotkania został autor bramki Alberto Grassi. Natomiast spotkanie Sassuolo z Chievo zostało przełożone w związku ze śmiercią Davide Astoriego. Wcześniej podopieczni Beppe Iachiniego przegrali z Lazio aż 0:3.

W rundzie jesiennej Sassuolo pokonało SPAL 1:0 za sprawą Matteo Politano, który już w 1 minucie pokonał bramkarza gospodarzy.

Niedzielna potyczka będzie idealną dla The Black and Greens by przerwać czarną serię czterech meczów pod rząd bez wygranej na własnym obiekcie.

Beppe Iachini nie będzie mógł skorzystać z Timo Letscherta, który wciąż leczy kontuzję i Domenico Berardiego, który jest zawieszony za czerwoną kartkę. Z kolei Leonardo Semplici nie puści w bój Marco Boriello i Federico Mattiello. Pierwszy z nich jest kontuzjowany, a drugi podobnie jak Berardi pauzuje za kartki.

11.03.2018, godz. 15:00, Mapei Stadium ? Citt? del Tricolore

Sassuolo vs SPAL

Przewidywane składy:

Sassuolo: (4-3-3) Consigli – Lirola, Goldaniga, Acerbi, Peluso – Missiroli, Magnanelli, Duncan – Ragusa, Babacar, Politano

SPAL: (3-5-2) Meret – Vicari, Felipe, Cionek – Lazzari, Viviani, Grassi, Kurtić, Drame – Antenucci, Paloschi

Sędzia główny: Daniele Doveri

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz