You are here: Home » Główne newsy » U.S. Sassuolo Calcio Vs Torino FC

U.S. Sassuolo Calcio Vs Torino FC

U.S. Sassuolo Calcio Vs Torino FC

Fot. sky.it

Po dwutygodniowej przerwie piłkarze Serie A wracają na boiska. W 21.kolejce U.S. Sassuolo Calcio podejmie na własnym stadionie Torino FC, Torino, które pod wodzą nowego trenera Waltera Mazzarriego pokonali w ostatniej serii gier Bolonię aż 3:0.

Z kolei Neroverdi w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Genoą CFC 1:0, czym przerwali swoją znakomitą serię. Inaczej to wygląda ostatnio na MAPEI Stadium, gdzie podopieczni Beppe Iachiniego licząc z Pucharem Włoch wygrali trzy ostatnie spotkania.

W tabeli obie drużyny dzieli różnica siedem punktów co przekłada się na 5 pozycji. Torino plasuje się na 10 pozycji, a Sassuolo na 15.

Obie drużyny spotkały się ze sobą od momentu awansu Sassuolo do Serie A 9 razy. Gospodarze niedzielnej potyczki wygrali dwukrotnie, goście czterokrotnie, a trzy spotkania zakończyły się podziałem punktów.

Jeżeli chodzi o kontuzje to Beppe Iachini nie będzie mógł skorzystać z Timo Letscherta, który wróci do treningów dopiero z początkiem lutego, natomiast Walter Mazzarri musi radzić sobie bez Barreci, Belottiego, Edera i Lyanco.

21.01.2018, godz. 15:00 MAPEI Stadium – Citt? del Tricolore

US SASSUOLO – FC TORINO

Przewidywane składy:

SASSUOLO (4-2-3-1): Consigli ? Lirola, Goldaniga, Acerbi, Peluso, Missiroli, Magnanelli, Duncan, Berardi, Falcinelli, Ragusa

TORINO (4-3-3): Sirigu ? De Silvestri, N?Koulou, Burdisso, Molinaro, Obi, Rincon, Baselli, Iago Falque, Niang, Ljajic.

Sędzia główny: Michael Fabbri

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz