You are here: Home » Główne newsy » U.S. Sassuolo Calcio Vs Udinese Calcio

U.S. Sassuolo Calcio Vs Udinese Calcio

U.S. Sassuolo Calcio Vs Udinese Calcio

Fot. sports.yahoo.com

W meczu 10.kolejki Serie A U.S. Sassuolo Calcio podejmie na własnym stadionie Udinese Calcio. Zarówno gospodarze jak i goście zrobią wszystko by wygrać to środowe spotkanie i odskoczyć od strefy spadkowej na bezpieczną odległość.

W ostatniej serii gier Sassuolo pokonało na wyjeździe SPAL 2013 1:0 i przerwało w ten sposób serię trzech meczów bez wygranej. Jednocześnie podopieczni Cristiana Bucchiego pozostają niepokonani od dwóch kolejek.

Z kolei Udinese, które plasuje się w tabeli niżej od swoich rywali w ostatniej kolejce poniosło sromotną porażkę z Juventusem, aż 2:6.

Obie drużyny spotkały się ze sobą od momentu awansu Sassuolo do Serie A 8 razy. Dotychczas The Black and Greens wygrało trzykrotnie, Udinese sięgnęło po komplet dwukrotnie, a trzy spotkania zakończyły się podziałem punktów.

Ostatni mecz na MAPEI Stadium zakończył się wygraną Neroverdich 1:0 po bramce Gregoire’a Defrela. Na wyjeździe również górą było Sassuolo, które pokonało Zebry 2:1.

W środowej potyczce Cristian Bucchi nie będzie mógł skorzystać z usług Edoardo Goldanigi, Clauda Adjaponga, Cristiana Dell’Orco, Timo Letscherta, Davide Frattesiego oraz Alfreda Duncana, który doznał urazu przeciwko SPAL.

O wiele lepiej wygląda sytuacja kadra w Udine w barwach którego nie zobaczymy kontuzjowanych Gabriela Angelli i Silvana Widmera.

25.10, godz. 20:45, MAPEI Stadium

US SASSUOLO – UDINESE CALCIO

Przewidywane składy:

Sassuolo: Consigli – Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Sensi, Magnanelli, Missiroli – Berardi, Matri, Politano

Udinese: Bizzarri – Samir, Nuytinck, Danilo, Latrsen – Jankto, Barak, Behrami, De Paul – Lasagna, M. Lopez

Sędzia główny: Paolo Tagliavento

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz