You are here: Home » Główne newsy » U.S. Sassuolo Vs A.C. Chievo Verona

U.S. Sassuolo Vs A.C. Chievo Verona

Po dwutygodniowej przerwie reprezentacyjnej na mecze eliminacji mistrzostw świata swoje rozgrywki wznawia Serie A. W 8.kolejce Sassuolo Calcio podejmie na własnym stadionie Chievo Veronę, Chievo, które imponuje formą.

Sassuolo podejdzie do tego spotkania po dotkliwej porażce z Lazio aż 1:6, natomiast Chievo w ostatniej serii gier pokonało Fiorentinę 2:1. Warto dodać, że Latające Osły od czterech kolejek są niepokonaną drużyną.

Obie drużyny spotkały się ze sobą od momentu awansu Sassuolo do Serie A 9 razy. Dotychczas piłkarze z Werony wygrali 4 spotkania, a gospodarze niedzielnej potyczki sięgnęli po komplet punktów 2-krotnie.

Ostatni mecz na MAPEI Stadium zakończył się wygraną podopiecznych Rolando Marana 3:1, a hattrickiem popisał się Roberto Inglese.

Dla Neroverdich to spotkanie będzie kolejną okazją do przerwania złej passy na własnym obiekcie. Na ostatnie 6 spotkań w roli gospodarza Sassuolo wygrało raptem raz (w poprzednim sezonie z Cagliari 6:2).

W niedzielnej potyczce Cristian Bucchi nie będzie mógł skorzystać z usług Goldanigi, Adjaponga, Dell’Orco, Frattesiego i Letscherta. Z kolei z drużyną gości na mecz nie zabrali się Hetemaj i Meggiorini.

15.10, godz. 15:00, MAPEI Stadium