You are here: Home » Główne newsy » Udany debiut Iachiniego! Sassuolo gra dalej w Pucharze Włoch!

Udany debiut Iachiniego! Sassuolo gra dalej w Pucharze Włoch!

U.S. Sassuolo Calcio pokonało FC Bari 1908 2:1 (1:0) w spotkaniu IV rundy rozgrywek Pucharu Włoch. Tym samym udany debiut na ławce trenerskiej Neroverdich zaliczył Beppe Iachini, który zastąpił zwolnionego Cristiana Bucchiego.

Mimo wielu okazji na pierwszą bramkę kibice zebrani na Mapei Stadium-Citta del Tricolore musieli czekać do 34.minuty. Wtedy to prowadzenie gospodarzom zapewnił Diego Falcinelli.

W drugiej połowie w 64.minucie mieliśmy już 1:1. Rzut karny na bramkę zamienił 34-letni Brazylijczyk Nene.

Gdy wydawało się, że dojdzie do dogrywki w trzeciej minucie doliczonego czasu gry kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Matteo Politano i spotkanie to zakończyło się wynikiem 2:1.

Podopieczni Beppe Iachiniego, dla którego był to debiut na ławce trenerskiej Sassuolo, w kolejnej rundzie zmierzą się na wyjeździe z Atalantą Bergamo.

US Sassuolo Calcio – FC Bari 1908 2:1 (1:0)

Bramki: Diego Falcinelli 34′, Matteo Politano 90+3′, – Nene 64′ (k),