You are here: Home » Główne newsy » Ultimatum dla Bucchiego! Były snajper Milanu następcą?

Ultimatum dla Bucchiego! Były snajper Milanu następcą?

Ultimatum dla Bucchiego! Były snajper Milanu następcą?

Fot. sport.sky.it

Niczym bumerang we włoskiej prasie pojawia się temat Filippo Inzaghiego w U.S. Sassuolo Calcio.

Jak donosi La Gazetta di Modena jeśli Neroverdi w najbliższej serii gier nie zdobędą 3 punktów w spotkaniu z Benevento Calcio, to z posadą trenera pożegna się Cristian Bucchi. Jeśli do tego dojdzie włodarze Sassuolo po raz kolejny skierują swój wzrok w stronę Filippo Inzaghiego (wcześniej pisałem o tym Tutaj)

Były znakomity snajper m.in. Milanu i reprezentacji Włoch odpowiada od ponad roku za wyniki Venezii. Udało mu się poprowadzić ten klub z Lega Pro do Serie B. Na obecną chwilę popularni Arancioneroverdi zajmują 5 miejsce na zapleczu włoskiej ekstraklasy ze stratą zaledwie 2 punktów do liderującego Frosinone.

Ewentualne wyciągnięcie Inzaghiego z Venezii na pewno nie będzie należało do łatwych zadań. Jeśli plan ten spali na panewce to w razie zwolnienia Bucchiego, decydenci Sassuolo zgłoszą się po Francesco Guidolina, który pozostaje bez pracy od października 2016, kiedy to rozstał się ze Swansea.

Ten jednak jest również kandydatem do objęcia Montrealu Impact, jeśli klub z MLS nie dojdzie do porozumienia z Walterem Mazzarrim.

 

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz