You are here: Home » Główne newsy » Wychowanek Milanu trafi do Sassuolo Calcio?

Wychowanek Milanu trafi do Sassuolo Calcio?

Wychowanek Milanu trafi do Sassuolo Calcio
Fot. twitter.com

Jak donosi TuttoC.com Sassuolo zamierza latem skupić się na pozyskaniu Emanuele Torrasiego z Imolese Calcio 1919.

21-letni defensywny pomocnik jest wychowankiem Milanu, z którego w sierpniu 2020 roku przeniósł się bez odstępnego do trzecioligowego klubu ze Stadio Romeo Galli.

W minioną środę podczas spotkania Imolese – Fano (1:1) młodzieżowy reprezentant Włoch obserwowany był m.in. przez skautów Sassuolo. Oprócz przedstawicieli Neroverdich oko na tym utalentowanym piłkarzu zawiesili zwiadowcy z Cagliari czy Werony.

W ostatnich tygodniach podobne ruchy poczynili przedstawiciele ekip z Serie B tj, Empoli, Lecce i Spal.

Oznacza to, że pozyskanie Torrasiego nie będzie należało do łatwych zadań, jednak tutaj Sassuolo chce wykorzystać dobre relacje z klubem, który podobnie jak Czarno-Zieloni pochodzi z regionu Emilii-Romanii.

Sassuolo jest w dobrych stosunkach z Imolą do tego stopnia, że aktualnie w ekipie prowadzonej przez Pasquale Catalano znajduje się trzech wypożyczonych zawodników tj, Alessandro Pilati, Giuseppe Aurelio oraz Nicolas Laghi.

W obecnym sezonie Torrasi wystąpił we wszystkich 29 ligowych meczach i strzelił w nich 2 bramki i zaliczył 3 asysty. Torrasi rozegrał 1 spotkanie w pierwszej drużynie Rossonerich. Zaliczył debiut przeciwko Fiorentinie, a ekipa Il Diavolo wygrała tą potyczkę aż 5:1. Na murawie spędził 5 minut.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz