You are here: Home » Główne newsy » Wymiana na linii Sassuolo-Bologna?

Wymiana na linii Sassuolo-Bologna?

Wymiana na linii Sassuolo-Bologna

Fot. Gabriele Maltinti/Getty Images

Il Corriere di Bologna informuje, że w najbliżsym czasie może dojść do wymiany zawodników pomiędzy U.S. Sassuolo Calcio, a Bologną FC.

Popularni Neroverdi chcieliby pozyskać Federico Di Francesco, zaś Rossoblu poszukują napastnika i trafić do nich może Diego Falcinelli.

26-letni napastnik rundę wiosenną minionego sezonu spędził na wypożyczeniu w AC Fiorentinie, gdzie w 12 meczach zaliczył zaledwie 1 asystę.

W związku z faktem, że z klubem mają pożegnać się Domenico Berardi i Matteo Politano, nowy szkoleniowiec Sassuolo, Roberto De Zerbi poszukuje następców, a jednym z nich ma być syn byłego opiekuna klubu z MAPEI Stadium, Eusebio Di Francesco, Federico Di Francesco.

Za swojego piłkarza włodarze Bolonii oczekują od 10 do 12 milionów euro, jednak by obniżyć te koszty Czarno-Zieloni chcą włączyć w transakcję Diego Falcinelliego.

Zdaniem włoskiej prasy włączenie Diego Falcinelliego może przekonać Rossoblu do zaakceptowania oferty i oddania za niższą kwotę Di Francesco, który zanotował 1 trafienie i 3 kończące podania w 24 meczach Serie A.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz