You are here: Home » Główne newsy » Wymiana na linii Sassuolo – Napoli?

Wymiana na linii Sassuolo – Napoli?

Wymiana na linii Sassuolo - Napoli?

Fot. (AP Photo/Carlo Baroncini)

W ostatnich dwóch dniach okienka transferowego może dojść do wymiany na linii Sassuolo – Napoli.

Od dłuższego czasu włoskie media informują, że „Neroverdi” poszukują napastnika, który powalczy o pierwszy skład z Diego Falcinellim oraz wypełni lukę po Gregoire’u Defrelu, który odszedł do AS Romy. Dodatkowo wszystko wskazuje na to, że z klubem pożegna się Alessandro Matri, który jest o krok od FC Parmy.

Po tym jak nie udało się ponownie pozyskać Leonardo Pavolettiego (trafił do Cagliari), decydenci ekipy z MAPEI Stadium zainteresowali się Duvanem Zapatą z SSC Napoli. Zdaniem włoskiej prasy Sassuolo zaoferowało za 26-letniego napastnika 20 milionów plus bonusy.

Oprócz 1-krotnego reprezentanta Kolumbii „Neroverdi” chcą pozyskać Ivana Strinicia, który z kolei miałby wypełnić lukę po Federico Peluso, o którego stara się Chievo Verona.

Za 28-letniego Chorwata Sassuolo oferuje 2-3 miliony euro, z kolei „Partenopei” oczekują 5-6 milionów.

Zdaniem „Rai Sport” Napoli jest zainteresowane pozyskaniem Domenico Berardiego, którego koszt to około 50 milionów euro. Decydenci ekipy ze Stadio San Paolo chcieliby pozyskać Berardiego i zostawić go do końca obecnego sezonu w Sassuolo. Możliwe zatem, że obie strony usiądą do rozmów i dojdą do porozumienia w kwestii wymiany piłkarzy.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz